Pandora @ Tropicana Metropark, Subang Jaya

Jalan MP 1, Subang Jaya, Selangor

RM 2,599 /mo

2

BT

2

BM

863

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501306235
check-small-f
863 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.01 psf (lantai)

Tentang Pandora @ Tropicana Metropark

Fully Furnished Unit Available Now Can Arrange Viewing Negotiable

Pandora @ Tropicana Metropark

Size : 863sqft
Room : 2
Bathroom : 2
Furnish : Fully Furnished
Carpark : 1
RM2600
Available Move in

Vivahomes Realty Sdn Bhd

Owners are welcome to list
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,599 /mo.
Jalan MP 1, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 863 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]