Pandora @ Tropicana Metropark, Subang Jaya

Jalan MP 1, Subang Jaya, Selangor

Negotiable

RM 2,099 /mo

1

BT

1

BM

599

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501263639
check-small-f
599 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.50 psf (lantai)

Tentang Pandora @ Tropicana Metropark

Pandora Residency @Metropark Available For Leasing

Pandora Residency @Metropark Available For Leasing

- 599 sqft
- 1 Bedroom
- 1 Bathroom
- 1 Carpark
- Fully Furnished as shown in the photos
- Asking Rental RM2,100
- Ready from 1 July 2026

**Studio layout, the landlord has created a partition to distinguish between the living area and the bedroom space.

For further information and to arrange a viewing, please contact Jason Wan OI8-9IO 3393.

We invite landlords to list their properties with us, as we cover KL / Selangor (Commercial / Industrial / Residential). Thank you.

security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/10 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,099 /mo.
Jalan MP 1, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 599 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/10 ]