Pandora @ Tropicana Metropark, Subang Jaya

Jalan MP 1, Subang Jaya, Selangor

RM 1,900 /mo

1

BT

1

BM

600

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107547123
check-small-f
600 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.17 psf (lantai)

Tentang Pandora @ Tropicana Metropark

Studio Unit for Rent!

Pandora @ Tropicana Metropark
==========================

Unit: 600 sq.ft.
Rooms: 1 Bedroom , 1 Bathroom
Furnishing: Fully Furnished
Parking: 1 Parking Lot

Rent Price: RM 1,900 negotiable

• Air Conditioning and Fan
• Curtains
• Built-in Kitchen Cabinet
• Kitchen Hob & Hood
• Water Heater

Kindly contact me for more details & viewings!
Edward Lim
__016__3508__230
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
Jalan MP 1, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 600 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]