Lot 15, SS16, Subang Jaya

Jalan SS 16/1, SS16, Subang Jaya, Selangor

Negotiable

RM 2,500 /mo

1

BT

1

BM

640

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501290913
check-small-f
640 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.91 psf (lantai)

Tentang Lot 15

Cozy and budget-friendly unit for students

Lot 15 @ SJCC

- 640sf
- Fully furnished excluding TV
- Cozy unit in excellent condition.
- 2 parking spaces available.

Please reach out to Alice for any viewing arrangements.

Nursery

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFFIRM PLUS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1693 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan SS 16/1, SS16, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 640 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFFIRM PLUS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1693 ]