Sri Petaling Office Lot Taman Seri Petaling Jalan Radin Tengah Kuala Lumpur, Sri Petaling

Sri Petaling Office Lot Taman Seri Petaling Jalan Radin Tengah Kuala Lumpur, Sri Petaling, Kuala Lumpur

RM 3,300 /bulan

0

BM

1,920

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501080950
check-small-f
1,920 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.72 psf (lantai)

Tentang Sri Petaling Office Lot Taman Seri Petaling Jalan Radin Tengah Kuala Lumpur

Sri Petaling Office Lot Taman Seri Petaling Jalan Radin Tengah Kuala L

To Schedule a Viewing Appointment, Kindly Call or WhatsApp Desmond at +6*****.

==============================================
Sri Petaling Office Lot Taman Seri Petaling Jalan Radin Tengah Kuala Lumpur
==============================================

-Rental RM3,300
-1920sf
-Partial Furnished
-RSL0772

===========================================

-1 Month Advance
-2 Month Security Deposit
-Utility Deposit
-Tenancy Agreement Fee
===========================================

To Schedule a Viewing Appointment, Kindly Call or WhatsApp +6*****
Desmond Low Xiu Fui
REN 60727
E TREND REALTY SB (E (1) 1752/4)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,300 /bulan.
Sri Petaling Office Lot Taman Seri Petaling Jalan Radin Tengah Kuala Lumpur, Sri Petaling, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,920 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]