Dorsett Residences Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas

Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 2,500 /mo

Studio

1

BM

689

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500955684
check-small-f
689 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.63 psf (lantai)

Tentang Dorsett Residences Sri Hartamas

Actual Unit

Dorsett @ Sri Hartamas

Built-Up : 689 Sqft

Bedroom : Studio

Bathroom : 1

Carpark : 1

Furniture : Partially Furnished

Remark : Only without mattress and fridge

Rental Price : RM 2,500 per month

For further information and unit viewing arrangement, please do not hesitate to call / WhatsApp: Marvin 0*****
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 689 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]