Dorsett Residences Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas

Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur

RM 2,200 /mo

Studio

1

BM

560

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500798132
check-small-f
560 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.93 psf (lantai)

Tentang Dorsett Residences Sri Hartamas

Dorset resident for rent

Dorset residence Sri Hartamas for rent (RM 2,200 only)
560 square feet
Studio unit
Fully furnished
1 car park

Please contact Benny Eng for viewing arrangement immediately

All owners are welcome to market your listing with me
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 560 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]