Commercial land @ Kampung Skudai Baru, Skudai, Kampung Baru Skudai, Skudai

jalan barau 8, Kampung Baru Skudai, Skudai, Johor

RM 4,400 /bulan

4,400

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Komersial untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200242111
check-small-f
4,400 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.00 psf (tanah)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang Commercial land @ Kampung Skudai Baru, Skudai

For Rent - Commercial Land @ Kampung Skudai Baru, Skudai

FOR RENT

Commercial land @ Kampung Skudai Baru, Skudai
Opposite MPJBT
Beside big main road
Flat land
4400sqft
Rental RM1/sqft

www.h*****

Kindly Contact: Alexius Lim 0*****
www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga sewaan bagi Tanah Komersial ialah RM 4,400 /bulan.
jalan barau 8, Kampung Baru Skudai, Skudai, Johor.
4,400 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor