Royale Infinity, Simpang Ampat

Jalan Lembah Indah, Bukit Tambun, Simpang Ampat, Penang

RM 1,500 /mo

4

BT

3

BM

1,480

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501331829
check-small-f
1,480 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.01 psf (lantai)

Tentang Royale Infinity

Royale Infinity Condominium, Partially Furnished, Bukit Minyak

FOR RENT

Rent price : Rm 1500

4 Bedroom 3 Bathroom 2 Carpark
- Built up : 1480 sqft
- Partially furnished
- ⁠Corner lot , Low floor

Facilities
- Playground, Swimming pool, Multipurpose hall
- Club house, Lift, Barbecue area, Sauna
- Jogging track, Parking, Security & Gymnasium
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

shared-space-o

Clubhouse

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

A-PLUS PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0282 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.
Jalan Lembah Indah, Bukit Tambun, Simpang Ampat, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,480 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

A-PLUS PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0282 ]