The Glenz @ Glenmarie, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam

Jalan Juruanalisis U1/35, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor

RM 52,000 /mo

17,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Semi-D Kilang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107668068
check-small-f
17,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
22,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 3.06 psf (lantai)

Tentang The Glenz @ Glenmarie

Good Exposure Limited Semi D unit for rent in Glenmarie

Good location Semi D unit

Built Up approx 17000 sq ft
Land Area approx 22000 sq ft

Suitable for showroom, distribution, corporate office, production

Direct to Owner
Area Specialist
Owner are welcome to list
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 52,000 /mo.
Jalan Juruanalisis U1/35, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 17,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]