Temu @ City of Elmina, Shah Alam

Persiaran Atmosfera, Shah Alam, Selangor

RM 25,000 /mo

6

BM

6,969

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501256875
check-small-f
6,969 kps luas pelan lantai (30 kaki x 80 kaki)
check-small-f
RM 3.59 psf (lantai)

Tentang Temu @ City of Elmina

New 3 Storeys Endlot Unit Facing Open Space in Temu 2, Elmina East.

New 3 Storeys Endlot Unit Facing Open Space in Temu 2, Elmina East For Rent.

Details
- End Lot 3 Storey Unit
- Land Area : 30' x 80'
- Build Up : 6969 sqft
- Expected CCC - 1st Quarter 2026
- Ample Parking Space

Asking Rental : RM25k pm

For more info or viewing, please contact :

0*****
Azila

www.w*****
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 25,000 /mo.
Persiaran Atmosfera, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,969 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian