Shah Alam , Klang , Subang , Meru , Kapar Factory For Rent, Seksyen 23, Shah Alam

Shah Alam , Klang , Subang , Meru , Kapar Factory For Rent, Seksyen 23, Shah Alam, Selangor

RM 16,282 /mo

8,141

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Teres for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108524655
check-small-f
8,141 kps luas pelan lantai
check-small-f
4,854 kps luas tanah
check-small-f
RM 2.00 psf (lantai)

Tentang Shah Alam , Klang , Subang , Meru , Kapar Factory For Rent

2.5 Storey Terrace Superdized Factory Meru Klang

Terrace Factory for Rent
Location : Meru Esteem Business Park
=====================
Land Size : 35' x 138.7'
Built up Size : 8141 sqft
-Height : 30ft
-Power Supply : 3 phase 200 AMP
-Floor Loading : 20KN/m²
-16ft Motorised Roller Shutter

Suitable for Showroom , Warehouse , Light Manufacturing
Rental : RM16,282
(Intermediate and Corner Lot Available )

5min to WCE Highway
20km to North Port
===================
For Viewing & More details, Kindly Contact:
Foo 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,282 /mo.
Shah Alam , Klang , Subang , Meru , Kapar Factory For Rent, Seksyen 23, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,141 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama