Setia Alam, Setia Impian, Shah Alam
Persiaran Setia Indah, Setia Impian, Shah Alam, Selangor
RM 775,000
4
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)
RM 470
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia Alam
Setia Alam Double Storey Detached Home 30 x 55 sqft Shah Alam Klang
24-hour security - 4 bedrooms and 3 bathrooms Cluster House U13 Setia Impian Setia Alam, Shah Alam.
Double Storey
24 hours security
Selling price below market value
Selling Price: RM 788,000.00
Tenure: Freehold
Build Up: 1375sq.ft
Land Area: 30' x 55'
Land Size: 1650sq.ft
Double Storey
24 hours security
Selling price below market value
Selling Price: RM 788,000.00
Tenure: Freehold
Build Up: 1375sq.ft
Land Area: 30' x 55'
Land Size: 1650sq.ft
Kemudahan bersama
Playground
Retail stores
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 775,000.
Persiaran Setia Indah, Setia Impian, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,375 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.