Seksyen 27, Shah Alam

Seksyen 27, Shah Alam, Selangor

RM 21,200 /mo

10,600

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200477805
check-small-f
10,600 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.00 psf (lantai)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang hartanah ini

Shah Alam @ Seksyen 27 warehouse

Shah Alam @ Seksyen 27
warehouse for rent

Director to owner

Build Up : 10,600 sf
Ceiling : 36'
Power supply : 200 amp

Rental : Rm 21,200

For more information please contact me.
Poon
Zero One Nine Three Six Eight Six Thousand

Thanks, hope to see you soon.
POON 0'1'9'3'6'8'6'0'0'0

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 21,200 /mo.
Seksyen 27, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,600 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]