Pangsapuri Sri Angkasa, Taman Alam Megah, Shah Alam

Jalan Kanchung Darat 28/7, Taman Alam Megah, Shah Alam, Selangor

RM 1,100 /mo

2

BT

1

BM

704

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501268672
check-small-f
704 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.56 psf (lantai)

Tentang Pangsapuri Sri Angkasa

Sri Angkasa ( Bare Unit with 2 Rooms, 1 Bathroom, Open Parking )

PANGSAPURI SRI ANGKASA FOR RENT
SEKSYEN 28, SHAH ALAM
==============================

704 sqft
- 2 Bedrooms
- 1 Bathroom
- Open parking

Rental price: RM 1,100
Avalibility: JUNE 2026

A bare unit with:
Basic fans and lights
Basic sink
Shower head

Facilities provided:
Children’s playground
Covered / open parking
24-hour security
================================

** 1 Month advance rental
** 2 Months deposit (Refundable)
** 0.5 Month utility deposit (Refundable)

Owners are welcome to list!
Kemudahan
parking-o

Car parking outside

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

playground-o

Playground

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,100 /mo.
Jalan Kanchung Darat 28/7, Taman Alam Megah, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 704 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]