Menara U, Seksyen 13, Shah Alam

Jalan Boling Padang 13/62, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor

Boleh dirunding

RM 330,000

2

BT

1

BM

622

kps

RM 530.55

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501388509

Tentang Menara U

Menara U Condo Seksyen 13 Shah Alam Walking Distance Yo MSU Shops

Menara U Condo Seksyen 13 Shah Alam For Sale :【RM330K 】walking distance to MSU, SHOPS

Non bumi
Facing pool view
622sqft
2R1B
1 car park
Ready Tenant RM1900
Near amenities : AEON, Giant, MSU, Golf Club and near to LRT station.
Accesibility: Federal Hway, Elite, Guthrie , NKVE and LRT3.

Property owner welcome to list & enquire !!!

Kindly WhatsApp/ Call
June Yeak REN 21441
0*****

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

CHONG SENG PROPERTY (M) SDN BHD [ E (1) 1982 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
Jalan Boling Padang 13/62, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 622 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

CHONG SENG PROPERTY (M) SDN BHD [ E (1) 1982 ]