Kayangan Heights, Shah Alam

Jalan Merah Mawar U9/6, Kayangan Heights, Shah Alam, Selangor

Boleh dirunding

RM 2,150,000

4+1

BT

5

BM

7,890

kps (tanah)

RM 272.50

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2001
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500580541

Tentang Kayangan Heights

Well Kept Bungalow at Kayangan Heights, Comes with Swimming Pool

Kayangan Heights, U9 Shah Alam

Double Storey
Type : Intermediate Bungalow
Leasehold
Land Area : 7.890 sqft
Build Up : 4,800 sqft
Bedrooms : 4+1
Bathrooms : 5

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,150,000.
Jalan Merah Mawar U9/6, Kayangan Heights, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,800 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]