Jelutong Heights, Bukit Jelutong, Shah Alam
Jalan Kota, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor
RM 2,350,000
6
BT
6
BM
4,100
kps (tanah)
RM 573
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Jelutong Heights
Corner Lot Semi D Jelutong Heights Featuring Lift & Additional Land
Details:
- Title : Freehold
- Land Size: 4,100sqft
- Built Up: 4,200sqft
- 3-storey semi-D with LIFT
- Bedrooms 5+1
- Bathroom 6
- Wet & Dry Kitchen
- Gated & Guarded Community
- Low density
- Sky garden at 3rd floor
- More Car Park
- Privacy Environment
- Well Maintained House
- Title : Freehold
- Land Size: 4,100sqft
- Built Up: 4,200sqft
- 3-storey semi-D with LIFT
- Bedrooms 5+1
- Bathroom 6
- Wet & Dry Kitchen
- Gated & Guarded Community
- Low density
- Sky garden at 3rd floor
- More Car Park
- Privacy Environment
- Well Maintained House
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,350,000.
Jalan Kota, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.