Impian Prisma 1, Impian Prisma 2, Impian Prisma, Alam Impian, Shah Alam

Shah Alam Alam impian, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 4,800 /mo

2

BM

1,800

check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333372
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai (24 kaki x 75 kaki)
check-small-f
RM 2.67 psf (lantai)

Tentang Impian Prisma 1, Impian Prisma 2, Impian Prisma, Alam Impian, Shah Alam

Ground Floor First Floor Shop, Impian Prisma, Alam Impian For Rent !

**Prisma 2 Alam Impian Intermidiete Unit**
Brand New Alam Impian Impian Prisma 2 Shoplot For Rent*
Alam Impian - Shah Alam Seksyen 35*

**MANY UNITS AVAILABLE ! !
FACING MAINROAD
Double Storey Shoplot
Location : Alam Impiam Sek 35 - Impian Prisma 2
=================

Land Size : 24'x75' 1800 sqft
Built Up Size : 3584 sqft
Intermediate
Rental :
RM5000-RM7500
Ground Floor

First Floor RM1800-RM2000

Corner or Big unit

Land Size : 37x75' 2700 sqft
Built Up Size : Approx 5000 sqft

Corner Lot
Rental : RM18,000-RM23000
Ground Floor and First Floor

*Whatsapp*
012.273.0228
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,800 /mo.
Shah Alam Alam impian, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]

agency logo