i-SOHO @ i-City, I-City, Shah Alam

Jalan Multimedia, I-City, Shah Alam, Selangor

RM 1,250 /mo

2

BT

1

BM

466

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501331341
check-small-f
466 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.68 psf (lantai)

Tentang i-SOHO @ i-City

I-Soho @ i-City ( Semi-furnished with 2 Bedrooms, 1 Bath )

I-SOHO @ I-CITY FOR RENT
SEKSYEN 7, SHAH ALAM
================================

466 sqft
- 2 Bedrooms
- 1 Bathroom

Rental price: RM 1,300

Facilities provided:
24-hour security
50m infinity swimming pool
===============================

** 1 Month advance rental
** 2 Months deposit (Refundable)
** 0.5 Month utility deposit (Refundable)

security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

asterisk-o

Nursery

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,250 /mo.
Jalan Multimedia, I-City, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 466 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]