Hicom-Glenmarie Industrial Park, Temasya Industrial Park, Batu Tiga Light Industrial Park, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam

Jalan Pentadbir U1/30, Jalan Pendidik U1/31, Jalan Pengetua U1/32, Jalan Juruanalisis U1/35, Jalan Juruanalisis Satu U1/35A, Jalan Angkasawan U1/39, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor

RM 10,000 /mo

2

BT

6,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Teres for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200432502
check-small-f
6,000 kps luas pelan lantai (30 kaki x 110 kaki)
check-small-f
3,300 kps luas tanah (30 kaki x 110 kaki)
check-small-f
RM 1.67 psf (lantai)

Tentang Hicom-Glenmarie Industrial Park, Temasya Industrial Park, Batu Tiga Light Industrial Park

Facing New LRT 3 - 1.5 Storey Link Factory @ Glenmarie For Rent

*PRIME LOCATION - FACING NEW LRT 3 - KERJAYA STATION*

*SUITABLE FOR CAFES, RETAIL, E-COMMERCE, SMALL PRODUCTION & WAREHOUSING*
Land Area: 3,300sqft (30 x110)
Build up : ~6,000sqft (Fully Extended)
__
*FEATURES*
- Ceiling Heights: 14ft
- Fully Extended
- Walking Distance & facing LRT 3 - Kerjaya Station
__
*EASY ACCESS FROM MAJOR HIGHWAYS & CITIES*
- FEDERAL, NKVE, LDP, NPE
- Shah Alam, Subang Jaya, Petaling Jaya, Ara Damansara, Kota Damansara, Sg Buloh
__
*SURROUNDED BY COMMERCIAL AND INDUSTRIAL AREAS*
- Hicom-Glenmarie Industrial Park, Temasya Industrial Park, Batu Tiga Industrial Park, Utropolis Marketplace, Restaurants, Banks & various amenities
__
Photos are for illustrative purposes and do not reflect the exact unit.

Please call for viewing arrangement
Renvin
(REN61030)
0I7-6008O88

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,000 /mo.
Jalan Pentadbir U1/30, Jalan Pendidik U1/31, Jalan Pengetua U1/32, Jalan Juruanalisis U1/35, Jalan Juruanalisis Satu U1/35A, Jalan Angkasawan U1/39, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]