( End Lot ) Shah Alam Seksyen 7 Ground Floor Shop ( Rent ), Selangor, Seksyen 7, Shah Alam

Jalan Plumbum Q 7/Q, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor

RM 16,000 /mo

2,496

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501323714
check-small-f
2,496 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.41 psf (lantai)

Tentang ( End Lot ) Shah Alam Seksyen 7 Ground Floor Shop ( Rent ), Selangor

Shah Alam Seksyen 7 Ground Floor Shop For Rent

Good Location & Limited Unit For Rent!

- Size 2,496 sqft
- Endlot Ground Floor Unit
- Available 1/6/2026
- Malay Area
- Facing Inner Main Road
- Can Arrange For Viewing
- Rental: RM 16,000

Owners are welcome to list

For more info, feel free to WhatsApp or call me at OI6639OO47 (Kenny Ng). Thanks!

(pictures shown are for illustration purposes only)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

J A Valley Properties

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,000 /mo.
Jalan Plumbum Q 7/Q, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,496 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

J A Valley Properties