E-Boulevard, Denai Alam, Shah Alam

Jalan Elektron U16, Denai Alam, Shah Alam, Selangor

RM 3,500 /mo

2,250

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108426331
check-small-f
2,250 kps luas pelan lantai
check-small-f
2,250 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.56 psf (lantai)

Tentang E-Boulevard

E-Boulevard Denai Alam U16 Shah Alam Endlot For Rent

Endlot E-Boulevard Denai Alam Shoplot
• FOR RENT (UNTUK DISEWA)
For further info and viewing please contact;
Cassey 0*****

E-Boulevard Denai Alam Shoplot For Rent
==========================
Rental :
Ground floor : RM10,000

2nd Floor : RM3500
Renovated with 6 Aircond

Land Size : 32 x 75
Build Up Size : Approx 2250 sqft

=================
Located Denai Alam & next to Elmina City, Elmina Lakeside Mall
* Nearby Zus coffee, bask bear, Domino’s pizza,Subway, Marybrown, Secret Recipe, Watson , Starbuck, KK Mart, Family Mart, KFC…
* Easy access to Guthrie, Latar Highways

Cassey 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Jalan Elektron U16, Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,250 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian