Dian Residency, Seksyen 13, Shah Alam

Persiaran Sukan, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor

RM 2,500 /mo

3

BT

2

BM

810

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501254751
check-small-f
810 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.09 psf (lantai)

Tentang Dian Residency

Dian Residency (Fully Furnished with 3 Rooms, 2 Bathrooms, 2 Parking)

DIAN RESIDENCY UNIT FOR RENT
SEKSYEN 13, SHAH ALAM
===========================================

810 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Parking

Rental price: RM 2,500
Availability: JUNE 2026

Facilities provided:
Security 24H
Swimming pool & wading pool
Jacuzzi
Gymnasium
Yoga room
Multipurpose hall
BBQ area
Children’s playground (rope / net / mound play area)
Reading room
Landscaped garden / feature garden
Resting pods / relaxation area
Pool cabana
=========================================

** 1 Month advance rental
** 2 Months deposit (Refundable)
** 0.5 Month utility deposit (Refundable)

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

parking-o

Parking

playground-o

Playground

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Persiaran Sukan, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 810 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]