Dian Residency, Seksyen 13, Shah Alam

Persiaran Sukan, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,600 /mo

Studio

1

BM

400

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501056209
check-small-f
400 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.00 psf (lantai)

Tentang Dian Residency

Fully Furnished Studio at Dian Residency Sek 13 Shah Alam

Dian Residency in Seksyen 13, Shah Alam, Selangor is available for rent. This fully furnished condo offers a comfortable living space with 1 car park included.
=======================
Condition: Fully Furnished
Size: 400 sqft
Bedroom: 1
Bathroom: 1

= Owner is requesting a rental of RM1,600 per month. Feel free to view and make an offer. =

For additional information and to arrange viewings, please contact
Emily Kho (REN 06656)
0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

parking-o

Parking

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Persiaran Sukan, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 400 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara