Alam Sanjung, Seksyen 22, Shah Alam
Jalan Mawar, Seksyen 22, Shah Alam, Selangor
View to Offer
RM 238,000
1
BT
1
BM
450
kps
RM 528.89
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Alam Sanjung
Urgent Sale - Alam Sanjung Seksyen 22 Shah Alam Aeon
(Urgent Sale) Alam Sanjung Seksyen 22 Shah Alam Aeon
Address: Alam Sanjung, Jln Budiman 22/3, Seksyen 22, 40300 Shah Alam, Selangor
Unit Number: 1-11-B
* Freehold
* Non-Bumi Lot
* Bawah Harga Pasaran/Below Market Value
* Unit Paling Cantik
* Harga Jual: RM238,000 Sahaja
* Free Partly furnished unit – concrete tiles tabletop, grille, lampu, aircond, kipas, water heater, blackout curtain (RM10,000)
Bathroom: 1
Facilities: Swimming Pool | Gymnasium | Mini Market | Playground | 24 Hour Security
Other Info: Non Bumi Lot
Carpark: 1 (Covered)
Bedrooms: 1 (Studio)
Size: 450 sqft
Area: Shah Alam
Title type: Freehold
Car Park: 1
DIRECT OWNER - Ivan
www.h*****
Unit Number: 1-11-B
* Freehold
* Non-Bumi Lot
* Bawah Harga Pasaran/Below Market Value
* Unit Paling Cantik
* Harga Jual: RM238,000 Sahaja
Bathroom: 1
Other Info: Non Bumi Lot
Carpark: 1 (Covered)
Bedrooms: 1 (Studio)
Size: 450 sqft
Area: Shah Alam
Title type: Freehold
Car Park: 1
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 238,000.
Jalan Mawar, Seksyen 22, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 450 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.