5 Unit in Kompleks Seksyen 3, Shah Alam, Selangor for Rent/Sale, Shah Alam

Seksyen 3, Shah Alam, Selangor

RM 5,500,000 /mo

10,079

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501131075
check-small-f
10,079 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 545.69 psf (lantai)

Tentang 5 Unit in Kompleks Seksyen 3, Shah Alam, Selangor for Rent/Sale

5 Unit in Kompleks Seksyen 3, Shah Alam, Selangor for Rent/Sale

5 UNITS FOR SALE – KOMPLEKS SEKSYEN 3, SHAH ALAM
MULTIPLE INCOME-GENERATING COMMERCIAL UNITS
Seksyen 3, Shah Alam, Selangor

Tenure: Leasehold
Land Size: 59,535 sqft (Master Title)

UNIT 1 – WHOLE BLOCK (4 STOREY)
Built-Up: 10,079 sqft
Price: RM 5,500,000
Rental: RM 13,000/month
Expiry: 31/12/2026

UNIT 2 – FIRST FLOOR
Built-Up: 1,582 sqft
Price: RM 780,000
Rental: RM 2,500/month
Expiry: 31/10/2026

UNIT 3 – THIRD FLOOR
Built-Up: 1,562 sqft
Price: RM 560,000
Rental: RM 1,500/month
Expiry: 31/08/2026

UNIT 4 – WHOLE BLOCK (3 STOREY)
Built-Up: 4,645 sqft
Price: RM 2,500,000
Rental: RM 9,240/month
Expiry: 31/08/2026 & 31/01/2025

UNIT 5 – WHOLE BLOCK (4 STOREY)
Built-Up: 6,198 sqft
Price: RM 5,000,000
Rental: RM 21,500/month
Expiry: 31/12/2027

Contact now for any further:
PEGGY LIM
0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PRIME CITIES REALTY [ E (3) 1251 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500,000 /mo.
Seksyen 3, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,079 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PRIME CITIES REALTY [ E (3) 1251 ]