Trefoil, Alam Nusantara, Setia Alam

Trefoil Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Alam Nusantara, Setia Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,000 /mo

Studio

1

BM

485

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501321195
check-small-f
485 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.06 psf (lantai)

Tentang Trefoil

For Rent: Trefoil Studio Located in Setia Alam

Trefoil studio @ Setia Alam
485 Sqft
Partially furnished unit
Air conditioning
Lighting fixtures and fan
Window curtains
Kitchen cabinetry

Available for rent at RM1000.
Please contact Maxkhor at 0***** to arrange a viewing.

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

jacuzzi-o

Jacuzzi

run-o

Jogging track

Trefoil, Alam Nusantara, Setia Alam

Type A1: 486 sq ftType A2: 485 sq ftType B1: 791 sq ftType B2: 788 sq ft

Lihat butiran projek
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,000 /mo.
Trefoil Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Alam Nusantara, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 485 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]