Trefoil, Alam Nusantara, Setia Alam

Trefoil Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Alam Nusantara, Setia Alam, Selangor

RM 1,900 /mo

2

BT

1

BM

791

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500954398
check-small-f
791 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.40 psf (lantai)

Tentang Trefoil

Trefoil, Setia Alam - Corner Unit for Rent

Property Details:
- Built-Up: 791 sqft
- Fully Furnished
- Corner Unit with 2 rooms

Why This Unit?
- Corner unit with better privacy & natural lighting
- Fully furnished – move-in ready
- Ideal for professionals, couples or small families
- Walking distance to Setia City Mall, offices & eateries
- Easy access to NKVE & Federal Highway

A flexible and value-for-money freehold unit in the heart of Setia Alam.

Contact now for viewing arrangement!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

jacuzzi-o

Jacuzzi

run-o

Jogging track

Trefoil, Alam Nusantara, Setia Alam

Type A1: 486 sq ftType A2: 485 sq ftType B1: 791 sq ftType B2: 788 sq ft

Lihat butiran projek
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
Trefoil Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Alam Nusantara, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 791 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian