Setia City Residences, Seksyen U13, Setia Alam
Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Seksyen U13, Setia Alam, Selangor
Negotiable
RM 700,000
3
BT
2
BM
1,045
kps
RM 670
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia City Residences
Setia City Residence @Setia Alam
Setia City Residence
(实达阿南,莎亚南公寓出租)
-asking RM700k
-3 rooms 2 bathrooms
-1045 sqft
-Fully-furnished 全傢具
-indoor water purifier
-2 Car-park
-Resort Facility Design
-Walking Link-Bridge to Setia City Mall
Kindly contact Lee Lee Ol2.627.9221 for more details
(实达阿南,莎亚南公寓出租)
-asking RM700k
-3 rooms 2 bathrooms
-1045 sqft
-Fully-furnished 全傢具
-indoor water purifier
-2 Car-park
-Resort Facility Design
-Walking Link-Bridge to Setia City Mall
Kindly contact Lee Lee Ol2.627.9221 for more details
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 700,000.
Jalan Setia Dagang AH U13/AH, Seksyen U13, Setia Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,045 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.