Teratai Mewah Apartment Block 15,17,19,21, Taman Teratai Mewah, Setapak

Jalan Langkawi, Taman Teratai Mewah, Setapak, Kuala Lumpur

RM 1,100 /mo

3

BT

1

BM

677

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501243116
check-small-f
677 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.62 psf (lantai)

Tentang Teratai Mewah Apartment Block 15,17,19,21

Teratai Mewah Blok 19 Partial Furnished well kept unit low floor

[lower floor]Teratai Mewah, Block 19,Setapak

Teratai Mewah, Block 19
Furnished Unit

Built-up area 677 sq ft
3 bedrooms and 1 bathroom
Partial furnished and well maintained
Move-in ready condition
Available immediately

Rental at RM1,100 only

If you are interested, please feel free to contact
Amy 0*****

Teratai Mewah 第19座
家具单位

建筑面积 677 平方尺
3 间卧室 1 间浴室
家具,屋况良好
可直接入住
现已开放出租

租金只需 RM1,100

欢迎联络
Amy 0*****

Teratai Mewah Blok 19
Unit perabot

Keluasan 677 kaki persegi
3 bilik tidur dan 1 bilik air
perabot dan terjaga rapi
Sedia untuk diduduki
Boleh masuk segera

Sewa hanya RM1,100

Untuk maklumat lanjut, sila hubungi
Amy 0*****

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,100 /mo.
Jalan Langkawi, Taman Teratai Mewah, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 677 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.