Residensi PV18, Taman Setapak, Setapak

Jalan Langkawi Jalan Langkawi, Taman Setapak, Setapak, Kuala Lumpur

RM 2,600 /mo

2

BT

2

BM

1,024

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333621
check-small-f
1,024 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang Residensi PV18

PV18 Residence @ Setapak

Spacious and fully furnished unit with practical layout, suitable for working professionals and small families.

Property Details:
• Size: approx. 1,024 sqft
• 2 Bedrooms | 2 Bathrooms
• 2 Car Parks
• Fully Furnished
• Available from June 2026

Key Features:
• Spacious layout with comfortable living space
• Fully equipped and move-in ready
• 2 carparks included

• Easy access to main roads and highways
• Nearby shops, eateries and daily conveniences
• Convenient connectivity to KL City

Rental: RM2,600/month

For more details, please contact:
JENNIFER
+6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Jalan Langkawi Jalan Langkawi, Taman Setapak, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,024 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian