Rampai Business Park, Setapak

Jalan Rampai Niaga, Rampai Business Park, Setapak, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 18,000 /mo

3

BM

7,875

check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501251301
check-small-f
7,875 kps luas pelan lantai (35 kaki x 75 kaki)
check-small-f
RM 2.29 psf (lantai)

Tentang Rampai Business Park

Corner lot, 3 storey shoplot, suitable for all kinds of businesses

[CORNER LOT] 3 Storey Shoplot FOR RENT at Sri Rampai Setapak KL

Property Details:
- Located at Taman Sri Rampai, Setapak, Kuala Lumpur
- 3 storey shoplot (Ground + 1st + 2nd)
- Built up +: Approx. 7,875 sqft
- Land Area: 35 x 75 ft.
- Corner lot unit
- Facing main road
- Nearby Zus Coffee ,Mixue ,FamilyMart , 7-Eleven ,KFC , McDonald’s ,Tealive , Bask BearCoffee ,Domino’s Pizza ,Pizza Hut, 4 Fingers, Subway, Secret Recipe, SDS Café, OldTown White Coffee, Kenangan Coffee ,Mr DIY , 99 Speedmart

ASKING RENTAL: RM18,000/month
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Esprit Estate Agent Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 18,000 /mo.
Jalan Rampai Niaga, Rampai Business Park, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 7,875 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Esprit Estate Agent Sdn. Bhd.