Platinum Lake PV 21, Setapak

Jalan Usahawan, Off Jalan Genting Kelang, Setapak, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 1,700 /mo

3

BT

2

BM

1,040

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501096867
check-small-f
1,040 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.63 psf (lantai)

Tentang Platinum Lake PV 21

Platinum Lake Pv 21 @ Setapak for Rent

Pv 21 @ Setapak for Rent

- 1,040 sqft
- 3 bedrooms & 2 bathrooms
- Partly furnished with 2 aircon, 2 water heaters, washing machine, fridge, sofa, wardrobe, mattress, kitchen cabinet...
- 2 carparks
- 15 min to KL city centre
- 15 min to Wangsa Maju LRT Station
- 15 min to TARC
- Next to Chinese Primary School
- Doorsteps to shops & banks
- Opposite Setapak Central Shopping Mall
- Hospital KL, Tawakal, Sentosa, Columbia are all nearby
- Easy acess by MRR2, DUKE, Jln Genting Klang, Jln Pahang
- Short distance to Giant, Ark, PV128, Setapak Central, Royal Selangor
- Available on 1st of May 2026

*** Rental RM 1,700 ***

FOR MORE DETAILS & VIEWING CONTACT: Simon Kow (REN 12930)
M: 017_279_3344 (Whatsapp)
Tech Realtors Properties Sdn Bhd - E.1.1492

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Jalan Usahawan, Off Jalan Genting Kelang, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,040 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]