Platinum Lake PV 21, Setapak

Jalan Usahawan, Off Jalan Genting Kelang, Setapak, Kuala Lumpur

RM 1,800 /mo

3

BT

2

BM

1,033

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500569225
check-small-f
1,033 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.74 psf (lantai)

Tentang Platinum Lake PV 21

Platinum Lake PV21 Setapak for Rent

Platinum Lake PV21 Setapak for Rent

Unit Details:

- 1,033 sqft
- 3 bedrooms 2 bathrooms
- 2 carparks (Not tandem) Same level
- Facing swimming pool
- Vacant now
- Non bumi lot
- RM1,800 - RM2,000

List 47

Kindly contact Weng Khit O11`1112~O238 for more info and viewing arrangement !
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
Jalan Usahawan, Off Jalan Genting Kelang, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,033 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]