Platinum Lake PV 13, Taman Danau Kota, Setapak

- Jalan Danau Saujana 1, Taman Danau Kota, Setapak, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 1,980 /mo

4

BT

2

BM

1,313

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501221856
check-small-f
1,313 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.51 psf (lantai)

Tentang Platinum Lake PV 13

Danau Kota Pv 13 unit for rent

Pv 13 for rent

Size : 1313sqft
4 bedrooms 2 bathrooms
1 carpark
Available:
Monthly Rental : RM 1980
Kindly contact 0***** Matthew Lim

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Clubhouse

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,980 /mo.
- Jalan Danau Saujana 1, Taman Danau Kota, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,313 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

agency logo