Hedgeford 10 Residences, Setapak

Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 355,000

1

BT

1

BM

622

kps

RM 570.74

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 31 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500874657

Tentang Hedgeford 10 Residences

Service Residence for Sale, Hedgeford 10, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

Low Density
Low rise, strategic location, easy access to MRR2, DUKE Highway and AKLEH

Specifications:
* Apartment (Corner Unit)
* Built-up area : 622 sq ft
* 1 bedroom + 1 bathroom
* Gated & Guarded

Furnishings, include:-
* 3 air-cond units
* Built-in wardrobe
* Kitchen cabinets
* Hood and hob
* Washing machine and Dryer
* Refrigerator
* 3 fans and lightings
* Shoe cabinet
* 1 car park

Amenities:
* Nearest LRT - Sri Rampai
* Easy access to DUKE, MRR2 and AKLEH
* 5 mins drive to AEON Big, Jusco Alfa Angle, Wangsa Walk
* Gleneagles Intan Medical Centre, KPJ Ampang Puteri Specialist Hospital
* Sri Utama, Sayfol and Fairview International School
* 15 mins drive to KLCC and city centre Strata title obtained
* ⁠MRT3 station coming up nearby

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HASB CONSULTANTS (SELANGOR) SDN. BHD. [ VEPM (1) 0121/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 355,000.
Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 622 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.