Hedgeford 10 Residences, Setapak

Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur

RM 310,000

1

BT

1

BM

521

kps

RM 595.01

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107922330

Tentang Hedgeford 10 Residences

Hedgeford 10 Residences @ Wangsa Maju, Setapak for Sale

Hedgeford 10 Residences @ Wangsa Maju, Setapak for Sale
*DIRECT TO OWNER*
FREEHOLD
Size: 521 Sqft
Bedroom: 1
Bathroom: 1
Carpark: 1

- Well maintained unit

*Pictures are for Illustration Purposes Only!!!*

If there is any inquiries or interested for viewing, kindly contact:

0***** (MR.HAN)
O1O-2222I38 (MR.HAN)
Whatsapp: wa.link/e9s6xi

P.S. Owners are welcome to contact me if you have any property for sale/rent.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 310,000.
Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 521 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]