100 Residency, Taman Teratai Mewah, Setapak

No. 3 Jalan Prima Setapak, Taman Teratai Mewah, Setapak, Kuala Lumpur

RM 2,900 /mo

3+1

BT

3

BM

1,447

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501303336
check-small-f
1,447 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.00 psf (lantai)

Tentang 100 Residency

Move-In Ready Partially Furnished Unit at 100 Residency This July!

Available for rent at 100 Residency Specialist, we have several units up for grabs.

Unit Details:

- 1447 sf
- 3+1R3B
- 2 Carpark
- Actual Unit
(( Rent Price : RM 2900 )

For viewings, please contact Juan or WhatsApp 0***** (Juan). Thank you.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,900 /mo.
No. 3 Jalan Prima Setapak, Taman Teratai Mewah, Setapak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,447 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo