one south street mall, sungai besi, Kuala Lumpur, Seri Kembangan

sungai besi, Kuala Lumpur, Seri Kembangan, Selangor

RM 2,900 /bulan

0

BM

2,000

check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101875637
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.45 psf (lantai)

Tentang one south street mall

Classy spacious floor tiles renovated glass office for rent at rm2.9k

Renovated office for rent at RM 2,800

- Ready to move in
- Tip-top condition & fully renovated with classy design
- Partial furnished with lightings, flooring, cabinets + pantry
- 2,000sf
- Furnished with aircons, lighting, projector, cabinets etc...

Interested call or PM +6*****
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

security-access-control-o

Kawalan keselamatan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemudahan bersama
buildings-o

Business centre

burger-2-o

Kafe

shop-o

Kedai serbaneka

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn.Bhd. - Ara Damansara

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,900 /bulan.
sungai besi, Kuala Lumpur, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn.Bhd. - Ara Damansara