KAIA Heights Equine, Taman Equine, Seri Kembangan

Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor

RM 3,100 /mo

3

BT

2

BM

1,241

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501139045
check-small-f
1,241 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.50 psf (lantai)

Tentang KAIA Heights Equine

Kaia Heights Unit For Rent, Condo Equine Park Disewa, MRT nearby

Size : 1241 sqft
3 Bedrooms + 2 Bathrooms
Carpark : 2 (Side by side)
Fully Furnished
Rental : RM3,100

Nearby transportation: Equine Park (MRT) - 5 min drive, Taman Putra Permai (MRT), 16 Sierra (MRT)

Kindly Contact / Whatsapp:-
Ann Wai , 0*****
ONE MAKER Realty (REN34419)
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,100 /mo.
Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,241 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]