Diamond Square, Dataran Mutiara, Mutiara Residence, Taman Serdang Jaya, Jalan 7/4, Seri Kembangan, Diamond Square, Dataran Mutiara, Serdang Jaya, Seri Kembangan

Diamond Square, Dataran Mutiara, Mutiara Residence, Taman Serdang Jaya, Jalan 7/4, Jalan Raya 4, Diamond Square @ Serdang, Diamond Square Serdang, Seri Kembangan, Diamond Square, Dataran Mutiara, Serdang Jaya, Seri Kembangan, Selangor

RM 1,600 /mo

1,680

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105560491
check-small-f
1,680 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,680 kps luas tanah
check-small-f
RM 0.95 psf (lantai)

Tentang Diamond Square, Dataran Mutiara, Mutiara Residence, Taman Serdang Jaya, Jalan 7/4, Seri Kembangan

Diamond Square Serdang, Dataran Mutiara Shop Office with Lift for Rent

Diamond Square, Dataran Mutiara, Mutiara Residence, Taman Serdang Jaya, Jalan 7/4, Diamond Square @ Serdang, Diamond Square Serdang, Seri Kembangan Shop Office with Lift for Rent
*DIRECT TO OWNER!*
Size: 1680 Sqft

- Suitable Storage, Retail, Office, Clinic & etc
- With Lift
- Walking Distance to MRT Serdang Jaya

*Pictures are for Illustration Purposes Only!!!*

If there is any inquiries or interested for viewing, kindly contact:

0***** (MR.HAN)
O1O-2222I38 (MR.HAN)
Whatsapp: wa.link/e9s6xi

P.S. Owners are welcome to contact me if you have any property for sale/rent.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Diamond Square, Dataran Mutiara, Mutiara Residence, Taman Serdang Jaya, Jalan 7/4, Jalan Raya 4, Diamond Square @ Serdang, Diamond Square Serdang, Seri Kembangan, Diamond Square, Dataran Mutiara, Serdang Jaya, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,680 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]