3 Elements, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan

Jalan Putra Permai Selesa, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor

RM 1,350 /mo

Studio

1

BM

540

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501202098
check-small-f
540 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.50 psf (lantai)

Tentang 3 Elements

Rental - 1 Bedroom Service Residence in 3 Elements near nsk n mrt

- 1 Bedroom, 1 Bathroom, 540 sqft
- Conveniently located near MRT station (approximately 1.2 km away)
- Close to reputable schools such as SK Putra Permai (about 1 km)
- Supermarkets like AEON and Tesco within 2 km
- Nearby shopping mall options include The Mines and MyTown (both within 3 km)
- Ideal for professionals and couples seeking comfort and accessibility
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MIRACLE REALTY [ E (3) 1865 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,350 /mo.
Jalan Putra Permai Selesa, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 540 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MIRACLE REALTY [ E (3) 1865 ]