3 Elements, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan

Jalan Putra Permai Selesa, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor

RM 1,600 /mo

2

BT

2

BM

752

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105777129
check-small-f
752 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.13 psf (lantai)

Tentang 3 Elements

3 Elements, Seri Kembangan

3 Elements, Seri Kembangan

P/F: 1*****
F/F: 1*****

-Serviced Residence
-752 sqft
-2 bedroom + 1 study area
-1 bath
-2 carpark

Still have few available units, always first come first serve basis ya.

Owners are welcome to list :)

Disclaimer: To protect owner privacy, the units photos may just for illustration purpose

Why choose ME as your negotiator?
+ Promising After Sales Service
+ Understand your requirement and find you the best
+ Responsible & hard work
+ Get to know more when you meet ME!

Kindly Whatsapp/Call me for appointment viewing,
Call : Jim 0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chong Seng Property (M) Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan Putra Permai Selesa, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 752 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chong Seng Property (M) Sdn Bhd