[1st Floor Shop] Taman Sri Serdang, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan

Jalan 18/31,Seri Kembangan, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan, Selangor

RM 2,500 /bulan

2

BM

1,760

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500974032
check-small-f
1,760 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.42 psf (lantai)

Tentang [1st Floor Shop] Taman Sri Serdang

1st Floor Shop For Rent at Taman Sri Serdang

1st floor Shoplot For Rent at Jalan 18/31, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan, Selangor
=========================================================
If interested kindly contact Ivan Tan 012*365*6623 for viewing appointment
=========================================================
•shop for rent (GF, 1F, 2F)
•built up size each floor 1,760sf come with renovation
•rental GF RM6,500
•rental 1F RM2,500
•rental 2F RM2,000
•available anytime

Owner are very welcome to list your property
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IPG REALTY SDN BHD [ E (1) 2002 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /bulan.
Jalan 18/31,Seri Kembangan, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,760 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IPG REALTY SDN BHD [ E (1) 2002 ]