Oakland, Seremban

Seremban, Negeri Sembilan

RM 1,300 /mo

2

BM

958

check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102701956
check-small-f
958 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.36 psf (lantai)

Tentang Oakland

Corner first floor shop for Rent

CORNER 1ST Floor Shoplot @ Oakland FOR RENT
IDEAL FOR OFFICE USAGE

RENTAL PRICE: RM1.3K (NEGO)
============================

- Size: 958 sq ft
- Non Bumi Lot (Freehold Strata)
- Furnished with proper room and bathrooms
- Easy access to factories, NSK, Columbia hospital, clinics, eateries and etc
============================

For Further Info... We also ready to assist with
Various property matters in Sell/Rent/Buy

Please Contact or Whatsapp for further details
Kemudahan bersama
playground-o

Playground

shop-o

Retail stores

CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD. [ E (1) 1197/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Seremban, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 958 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD. [ E (1) 1197/9 ]