Ayden Townhouse Warisan Puteri, Sepang

Persiaran Warisan, Sepang, Selangor

Negotiable

RM 2,700 /mo

3

BT

3

BM

2,142

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501262340
check-small-f
2,142 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.26 psf (lantai)

Tentang Ayden Townhouse Warisan Puteri

Super Cheap Fully Furnished Townhouse Ready For Rent

AYDEN TOWNHOUSE @ KOTA WARISAN SEPANG SELANGOR

Size : 2142 SF
Rooms : 3
Bathrooms : 3
Car Parks : 2
Furnishing : FULLY FURNISHED
Rental(per Month) : RM 2700

Fully Furnished Unit
Ready Move in on First July

Don't Miss Out!! Call Me Today to Book a Viewing
Frankie Ong (REN 53796)
HP: OI7-682 4I75
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /mo.
Persiaran Warisan, Sepang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,142 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]