The Fennel, Sentul
No. 2 2, Jalan Amra, Sentul, Kuala Lumpur
RM 730,000
2+1
BT
2
BM
1,330
kps
RM 549
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Fennel
Freehold unit / Fully furnished / 2 parking lots
FOR SALE
The Fennel @ Sentul East
* If you are interest to view pls contact Daniel for viewing appointment *
====================
Owner Asking : RM730K
====================
Unit Details :
- Freehold unit
- 1330sqft
- 2+1Rooms 2 Bathrooms
- 2 car park
- Fully furnished & renovated
- Medium level
======================
DANIEL CHIN
REN 70998
VIVAHOMES REALTY SDN BHD
The Fennel @ Sentul East
====================
Owner Asking : RM730K
====================
Unit Details :
- Freehold unit
- 1330sqft
- 2+1Rooms 2 Bathrooms
- 2 car park
- Fully furnished & renovated
- Medium level
======================
DANIEL CHIN
REN 70998
VIVAHOMES REALTY SDN BHD
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
No. 2 2, Jalan Amra, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,330 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.