Sky Awani Residensi 1, Sentul

Jalan Sentul Pasar, Sentul, Kuala Lumpur

RM 1,550 /mo

3

BT

2

BM

800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501245642
check-small-f
800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.94 psf (lantai)

Tentang Sky Awani Residensi 1

Sky Awani 1 Residence, Sentul, Kuala Lumpur

NICE SEMI-FURNISHED APARTMENT

Sky Awani 1 Residence, Sentul, Kuala Lumpur

———————————————
RENTAL PRICE: RM 1,550 per month
———————————————

AVAILABLE: 1 June 2026

Details:
-----------------------
-3 Bedrooms
-2 Bathrooms
-800 sqft
-Middle Floor Level
-1 covered parking
-Grilled, Curtain, Light, fan, Sofa, Airconds (Living, Master & 2nd room), Built in Kitchen Cabinet with hob & hood, TV & Built in TV rack, Dining table & Chairs, Built in Wardrobe, Water heaters (both toilets).

Facilities:
-----------------------
-24 hour security

-----------------------
Restaurants (Subway, KFC, Pizza Hut, Ayamas, Mamak, McDonalds, Family Mart) Mini Market / Convenience Store, 99 Speedmart, Mr. DIY., Pasar Sentul

———————————————
RENTAL PRICE: RM 1,550
DEPOSIT : 2 + 0.5 UTILITIES + TA & STAMPING FEE
———————————————

FAUZAN SAHROM
REN 73790
IQI REALTY
0*****

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,550 /mo.
Jalan Sentul Pasar, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian