Sentul Point Shop,Jalan Sentul Pasar, Sentul Jaya,Sentul Village- Facing Main Road, Sentul Pasar, Sentul

Sentul Pasar, Sentul, Kuala Lumpur

RM 16,252 /mo

8,126

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500344845
check-small-f
8,126 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.00 psf (lantai)

Tentang Sentul Point Shop,Jalan Sentul Pasar, Sentul Jaya,Sentul Village- Facing Main Road

Corner Lot For Rent - Sentul Point Shop/Office (5th Floor)

Corner Lot Available For Rent In Sentul Point Shop/Office (5th Floor)

* Area: 8,126 Square Feet
* Located On The 5th Floor
* Equipped With A Private Lift
* Situated In A Prime Location
* Attracts Excellent Foot Traffic
* Rental Price: RM16,252 (Negotiable)
* Ready For Immediate Move-In
* Schedule A Shop Viewing Today

For More Information Or To Book A Viewing, Please Call Olivia At 012*613*6143*
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,252 /mo.
Sentul Pasar, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 8,126 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]